O firmie (wiadomosc)

Pozdrowienia dla jak zwykle niezawodnych chłopakow z Elka Systemy informatyczne, proponujemy traktować na poważnie swoich klientów i nie zostawiać luk bezpieczeństwa, właścicielowi firmy życzymy jak najlepiej i odradzamy usługi tej firmy!

Przy obecnych cenach silników w branży wodnej, aż się prosi by sięgnąć po silnik samochodowy zmarynizowany. Silniki te są przede wszystkim tańsze od cen katalogowych (około 50 %).

Nasza oferta obejmuje silniki "Mercedesa", choć nie stoi na przeszkodzie zmarynizować inne. Zmarynizowany mercedes jest równie dobry, jak w swoim pierwszym "samochodowym życiu".

Są ciche, niezawodne i przy prawidłowej eksploatacji przeżywają łódkę i jej właściciela. Nasze silniki są marynizowane profesjonalnie (20 lat doświadczenia na rynku zachodnim).

Każdy przechodzi kapitalny remont a akcesoria do marynizowania są nowe. Na zakupiony u nas silnik jest rok gwarancji. W swojej ofercie mamy silniki zmarynizowane używane, również z gwarancją.

Dla odważnych, którzy chcą samodzielnie zmarynizować silnik, posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria (potrzebne dokładne dane silnika). Prowadzimy sprzedaż przekładni ZF Marine.

Zainteresowanych prosimy o podanie czy jacht jest do pływania wypornościowego czy ślizgowego. W naszej ofercie jest również pomoc w poszukiwaniu osprzętu wodnego nowego i używanego.Walutą obowiązującą przy wszystkich transakcjach jest euro. Wszystkie zapytania o ceny silników i akcesoriów do marynizowania proszę kierować na adres kontakt@marineyacht.pl

  • Ziemniaki me

  • Kamienie